Sommer steigen

Mail-adresser politikere

21.10.15
Kommunestyret:  
Representanter SP:

VararepresentanterSP:

Asle Schrøder - Ordforer@steigen.kommune.no

Christina F.Holmvaag- christina@okonet.net
Sissel Grimstad - sisgrims@online.no Agnar Hansen - agnan-h@online.no
Morten Mehus - mortenm@nordodden.no Thomas Danielsen - thomas.johan@hotmail.com
Kari Danielsen - karidaniel2011@gmail.com Marita Olsen - marols01@online.no
Øystein Laxaa - ysteinlx@gmail.com Kåre Gunnar Nilsen - kagunils@online.no
  Mogens Bredal - mogens.bredal@outlook.com
  Bjørn-Otto Bamberg -bbamberg@online.no
  Leif Fredriksen -
   
Representanter AP: Vararepresentanter AP:
Fred Eliassen - fseliassen@gmail.com John-Terje Ringstad - john@ringstadnett.com
Liv Rigmor Eidissen - liv62@live.no Arve Isaksen - arveis@start.no
Ove Andre Strand - ov_st@hotmail.com Roy Tessem -
Ronald Pettersen - ronalpet@online.no Harald Larsen -
  Tone Røbech - tone.robech@steigen.kommune.no
  Solveig Brennvik - solveig.beate.brennvik@steigen.kommune.no
  Johnny Hansen -
   
Representanter Høyre: Vararepresentanter Høyre:
Tarald Sivertsen - tarald@boteriet.no Michelle Hansen - michelle@steigenhus.no
Knut Andersen - knut@steigenlive.com Elisabeth Hetzler - post@steigenvertshus.no
   
Representanter Rødt: Vararepresentanter Rødt:
Kjersti Olsen - k-sy-ol@online.no Bjorulf Ødegård - bjorulf@online.no
Eva Bakkeslett . bakkesle@online.no Camilla Andersen - camilla.andersen@steigen.kommune.no
  Tone Heggen Eriksen - tone_h_e@hotmail.com
  Henry Jentoft Selvik -
  Wenche Bjerkås - wenche.bjerkas@steigen.kommune.no
   
Representanter SV: Vararepresentanter SV:
Odd Rikard Bredal - oddrikard@gmail.com Aase refsnes - aarefsnes@gmail.com
  Lindis Sloan - lindis.sloan@kun.nl.no
  Salve Kildahl - salve@kildahl.biz
  Geir Magne Pedersen -
   
Representanter Venstre: Vararepresentanter Venstre:
Arne B. Vaag - abvaag@sbnett.no Wibeke Aasjord Juul - wibeke@me.com
  Jon-Vegarsd Strømsnes - jon.vegar@hotmail.com
  Kristin Dalen - kristid.dahlen@cermaq.com
  Jan-Erik Disen - 007disen@gmail.com
   
Representanter Pensjonistpartiet: Vararepresentanter Pensjonistpartiet:
Astri G. Valberg - astri-gv@online.no Reidun Kvalnes - reidunkvalnes@hotmail.com
  Robert Dearsley - dearsley@pensjonistpartiet.no
  Hildur Lund - hildur.lund@signalbox.no
  Magne Reinhardtsen - magne-re@live.no
   
Representanter FRP: Vararepresentanter FRP:
Magne Vik - magne.vik@online.no Jan Andersen - jan-ingv@online.no
  Ketil Pedersen - keti-ped@online.no
  Ann Elisabeht Gjærde Kristensen - aekristensen74@gmail.com
  Hildur Kristiansen -

Siden er under oppdatering.

Tips en venn Skriv ut